MALE SIVE CELICE

V letošnjem šolskem letu smo se ponovno prijavili na tekmovanje v kvizu Male sive celice. Tako kot lansko šolsko leto sta tudi letos šolo predstavljali dve tekmovalni ekipi, ki so jih sestavljali en sedmošolec, osmošolec in devetošolec.

Zaradi trenutne situacije je pisni del predtekmovanja Male sive celice potekal na šoli preko spleta. Obe ekipi sta se uvrstili med prvih osem ekip, vendar je lahko na ustni del predtekmovanja odšla le ekipa z večjim številom točk. Ustni del kviza je potekal na OŠ Maksa Durjave Maribor, kjer so se učenci pomerili z OŠ Ljudski vrt Ptuj. Z vsemi pravilnimi odgovori so jih suvereno premagali, ter se uvrstili v studijski del kviza Male sive celice. Tako jih bomo lahko spremljali in zanje navijali tudi preko TV ekranov.

Multiplikatorka Sanja Bučar